• Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ

Rozvoj lidí je součástí strategie naší školy. České školství prochází reformami a my se potřebujeme školit jako tým. Chceme se učit od nejlepších a ti jsou většinou vytížení tak, že nemůžeme naplánovat termíny podle svých potřeb, ale musíme se přizpůsobit. Proto využíváme možnosti vyhlásit ředitelské volno na pondělí 26. 9. 2022 o němž jste byli všichni informování na začátku školního roku v Organizaci školního roku. Školní družina bude zajištěna pro přihlášené žáky. Více informací obdrželi všichni zákonní zástupci do zpráv v předchozích dnech.

Lenka Šamanová, ředitelka školy

• Členská schůze SRPD

V úterý 13. 9. 2022 před třídními schůzkami proběhla členská schůze SRPD.

Účastníkům byla přednesena zpráva o hospodaření.

S velkým poděkováním jsme přijali zprávu, že naše škola obdrží více než 150 000 Kč jako dar SRPD v tomto kalendářním roce.

Velmi si vážíme práce všech rodičů, pedagogů a přátel dětí, kteří se do spolupráce jakkoliv zapojili.

DĚKUJEME!

• TŘÍDNÍ SCHŮZKY 13. 9. 2022

PROGRAM:

- 15:30 SCHŮZE SRPD

Vážení rodiče a přátelé dětí,

v případě, že máte zájem kandidovat na funkce členů výboru  a členů revizní komise SRPD  při ZŠ a MŠ v Písku  pro volby  v roce 2022, kontaktujte nejpozději do 7.9.2022 sekretariát základní školy pro účely vpisu na kandidátní listiny - tel. 558363046.

S úctou Vlastimil Sikora, předseda SRPD

- PAK NÁSLEDUJÍ TŘÍDNÍ SCHŮZKY V KMENOVÝCH TŘÍDÁCH ŽÁKŮ.

PROSÍME ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE, ABY SE DOSTAVILI NA ČLENSKOU SCHŮZI SRPD. V LETOŠNÍM ŠKOLNÍM ROCE DARUJE SPOLEK RODIČŮ A PŘÁTEL DĚTÍ VYSOKOU ČÁSTKU ŠKOLE. VELMI DĚKUJEME VŠEM, KDO SE ZAPOJILI A POMOHLI PŘI AKCÍCH VÝBORU, KTERÝ JIŽ NĚKOLIK LET VEDE PAN VLASTIMIL SIKORA.

• Školní řád

Dne 31. 8. 2022 se sešla školská rada, aby projednala a schávlila školní řád pro školní rok 2022/2023.

Seznamte se prosím s naším školním řádem ZDE.

• NOVÝ ŠKOLNÍ ROK ZAHAJUJEME VÝUKOU PODLE NOVÉHO ŠVP

Současná revize se v našem ŠVP projevila především navýšením počtu hodin Informatiky. Dotkne se všech žáků od třetí do deváté třídy.

Díky podpoře naší obce, příspěvkům na digitalizaci škol z MŠMT a především celoroční práci našich pedagogů jsme připravili kvalitní zázemí pro vaše děti na naší škole.

Dokument naleznete na našich stránkách ZDE.

Další informace k připravované revizi RVP si můžete přečíst ZDE.

• +420550363046
        • ředitelka školy Mgr. Lenka Šamanová +420 558 363 046 ZŠ