1.–8. ročník
Žáci 1. až 8. ročníku se sejdou se svými třídními učiteli ve svých třídách v 7:50, kde společně slavnostně ukončí školní rok. Rozdávání vysvědčení a závěrečné rozloučení proběhne do 8:50.
- Žáci 1.–5. ročníku poté odcházejí domů, případně do školní družiny. Oběd ve školní jídelně je možné vyzvednout od 9:00.
- Žáci 6.–8. ročníku odcházejí se svými třídními učiteli do tělocvičny, kde se společně s paní starostkou rozloučí s žáky 9. ročníku. Následně si mohou vyzvednout oběd ve školní jídelně a odcházejí domů.
V případě nepřítomnosti žáka je možné si vysvědčení vyzvednout dodatečně v kanceláři školy.
9. ročník
Žáci 9. ročníku přicházejí do školy v 8:55. Slavnostní ukončení školního roku zahájí v tělocvičně školy. Poté se přesunou se svými třídními učiteli do tříd, kde obdrží vysvědčení a naposledy se rozloučí se svou třídou.
Přibližně v 10:00 si mohou vyzvednout oběd ve školní jídelně a poté odcházejí domů.
V případě nepřítomnosti je možné si vysvědčení vyzvednout dodatečně v kanceláři školy,
V šatnách školy jsou vystaveny zapomenuté věci Vašich dětí. Chybí - li Vám něco v šatníku, je možné nahlédnout na sbírku do pátku 15:00 hodin.
Přejeme všem krásné prázdniny plné slunce, radosti a odpočinku.
Vedení školy